Ranking najlepszych kaw ziarnistych

Ranking najlepszych kaw ziarnistych

Większość z nas nie zwraca uwagi na to jaką kawę pije do momentu aż zdecyduje się na zakup ekspresu do kawy. Wtego dopiero zdajemy sobie sprawę z tego, że codzienna, poranna kawa powinna pełnić funkcję nie tylko pobudzającą / rozpoczynającą dzień, ale przede wszystkim powinna naprawdę nam smakować. Z tego też powodu wiele osób po zakupie ekspresu do kawy stara się znaleźć najlepszą dla siebie kawę ziarnistą. To właśnie dla nich przygotowaliśmy, wspólnie ze sklepem CzasKawy.pl ranking najlepszych kaw ziarnistych.

Ranking najlepszych kaw ziarnistych [2021]

Zanim przedstawimy wyniki naszego rankingu krótko chcielibyśmy poinformować na jakiej zasadzie poniższy ranking został przygotowany. Ranking ten został opracowany przy udziale sklepu CzasKawy.pl, który każdego miesiąca na łamach swojego bloga prezentuje najczęściej wybierane kawy ziarniste w swoim sklepie. Podobnym kluczem kierowaliśmy się w tym miejscu przygotowując poniższe zestawienie. Przygotowaliśmy je w oparciu o najczęściej wybierane przez Klientów kawy ziarniste. Podczas jego opracowywania wykluczyliśmy Klientów, którzy zamawiają kawę do firm z tego powodu, że takie dane zaburzyły by wynik – często zamawiając kawę do firmy Klienci muszą zamówić taką kawę jaka została im polecona.

Najepsza kawa ziarnista – ranking

Poniżej prezentujemy TOP 3 najczęściej wybieranych przez Klientów indywidualnych kaw ziarnistych:

  1. Riposso Bianco 100% arabica – wyjątkowo świeża mieszanka wysokiej jakości ziaren arabica. Jest to zdecydowany faworyt, który od wielu miesięcy jest liderem jeśli chodzi o wybór Klientów indywidualnych.
  2. Lavazza Qualita ORO – czyli sztandarowa pozycja pośród kaw marki Lavazza. Jej złote opakowanie z całą pewnością kojarzy każdy wielbiciel dobrych kaw ziarnistych. Często możemy ją spotkać nie tylko w domach, ale również w biurach oraz kawiarniach.
  3. Riposso Exclusive B&K (świeżo palona) – jest to kolejna pozycja w portfolio marki Riposso. Linia exclusive to najwyższa półka jeśli chodzi o kawy ziarniste dostępne w sklepie CzasKawy.pl To co ją wyróżnia to rzemieślniczy sposób wypalania (kawa ta należy do kategorii kaw świeżo palonych) oraz niespotykane w innych mieszankach, najwyższej jakości ziarna 100% arabica, które w tym przypadku pochodzą z dwóch plantacji: jednej w Brazylii a drugiej w Kolumbii.

Jeśli chce zapoznać się z posotałymi pozycjami, które znalazły się poza podium to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia bloga sklepu CzasKawy.pl gdzie znajdziesz o wiele więcej rankingów związanych z kawami ziarnistymi.