Prezenty dla dzieci na mikołajki – zobacz nasze propozycje!

Prezenty dla dzieci na mikołajki – zobacz nasze propozycje!

Mikołajki to szczególnie ważny dzień dla dzieci. To właśnie wtedy wyczekują brodacza w czerwonym stroju z podekscytowaniem. Zakup prezentu dla maluchów jest więc bardzo ważny: oczywiście powinny one dostać upominek tylko wtedy, kiedy były grzeczne. A co im podarować? Odpowiadamy!

Prezent na mikołajki dla dzieci

Święty Mikołaj przygląda się maluchom przez cały rok, by zdecydować, czy zasługują na prezent. Nic dziwnego, że dla dzieci szósty grudnia to naprawdę ważny dzień. Nie mniej istotny jest oczywiście dla rodziców i bliskich: musicie poważnie zastanowić się nad tym, co podarujecie dzieciakom, aby trafić w ich gust. Na szczęście jest na to sprawdzony sposób. Wybierz słodycze na prezenty na Mikołajki, a każdy będzie zadowolony!

Prezent na mikołajki dla dziewczynki

Zacznijmy od dziewczynek. W czasach, w których dostępnych jest tak wiele fantastycznych słodyczy, nie warto sięgać po zwykłe łakocie. W Chocolissimo znajdziesz mnóstwo propozycji nie tylko pysznych, ale też pięknych prezentów. Czekoladki mikołajkowe na pewno są jednym z nich: dopracowane, z dobrym składem, w pięknych pudełeczkach… Takie słodycze cieszą nie tylko oko. Każda dziewczynka doceni tak estetyczny produkt, tym bardziej że będzie mogła go zjeść.

Upominki mikołajkowe dla dziewczyn to także propozycje dobrane do stylu życia i zainteresowań. W tej kategorii furorę robią figurki na święta, taki jak choinki, renifery czy Mikołaje z czekolady. Dopasuj je do obdarowanej dziewczynki zgodnie z wiekiem. Młodsze ucieszą się z czekoladowego renifera czy Mikołaja, starsze: ze zrobionego z czekolady pantofelka czy zestawu kosmetyków. Zaufaj nam, takie słodycze to naprawdę efektowne uzupełnienie prezentu dla dzieci!

Prezent dla chłopca na mikołajki

Chłopaki też kochają czekoladę! I też w Chocolissimo znajdziesz dla nich wiele propozycji. Podobnie jak prezent na mikołajki dla dziewczynki, dla chłopca też warto dopasować prezent do wieku. Poważniejsi chłopcy docenią uroczy czekoladowy telegram lub zestaw czekoladek, ale młodsi na pewno wolą coś bardziej kolorowego i radosnego. Może czekoladowy renifer do składania? Świetna zabawa gwarantowana!

Upominki mikołajkowe dla chłopców to mogą być również figurki. Podobnie jak u dziewcząt, najlepiej dopasowane do stylu życia. Młody adept piłki nożnej pokocha czekoladowe figurki nawiązujące do tego sportu, fan majsterkowania zacznie budować czekoladowymi narzędziami, a chłopiec zainteresowany motoryzacją doceni czekoladowe pojazdy.

Upominki mikołajkowe dla dziewczyn i upominki mikołajkowe dla chłopców mogą być podobne. Możesz zawsze postawić na czekoladki mikołajkowe, ale w formie kalendarza adwentowego. Nie ma mowy, by ktoś nie lubił tego słodkiego odliczania. Wykonany z czekolady smartfon czy choinka to prezent dla każdego, bez względu na płeć. Zasmakują i dziewczynce, i chłopcu, chociaż jedno jest pewne: te słodycze są tak piękne, że aż smutno je jeść!

Zajrzyj na Chocolissimo.pl i zamów prezenty dla całej rodziny już dziś! Nie zapomnij o upominku dla siebie!