Torty firmowe – jakie wybrać?

Torty firmowe – jakie wybrać?

Każda ważna uroczystość powinna posiadać odpowiednią oprawę. Tort jest nie tylko kluczowym elementem wszystkich przyjęć urodzinowych, ale także pozostałych imprez rodzinnych, w tym wesel, chrztów i komunii. Od pewnego czasu na popularności zyskują również torty dla firm, które uświetniają wydarzenia biznesowe i świętowanie sukcesów przedsiębiorstwa. Tort firmowy jest doskonałym zwieńczeniem imprezy w gronie pracowników, a jednocześnie stanowi formę pysznej reklamy.

Torty dla firm – na jaką okazję?

Jak sama nazwa wskazuje, torty firmowe są główną atrakcją podczas ważnych wydarzeń z działalności przedsiębiorstwa. W życiu każdej firmy nadarza się moment, kiedy cała załoga chce świętować wyjątkowe chwile, tym bardziej, że każda impreza firmowa stanowi idealną okoliczność dla pracowników na bliższe poznanie oraz integrację. To doskonała okazja, aby zaprosić klientów i osoby zatrudnione i wspólnie uczcić odniesiony sukces. Torty dla firm są zamawiane na przyjęcia z okazji rocznicy działalności, urodzin szefa, podpisania ważnego kontraktu, otwarcia nowej siedziby, wprowadzenia do sprzedaży nowego produktu czy odejścia wieloletniego pracownika na zasłużoną emeryturę. Ponadto mogą stać się doskonałym narzędziem marketingowym w sytuacji, kiedy w formie prezentu trafiają do partnera biznesowego jako podziękowanie za dotychczasową współpracę.

Tort firmowy – jak wybrać najlepszy?

Torty dla firm powinny być zamawiane z myślą o ilości osób, które będą uczestniczyć w uroczystości. Kluczową kwestią jest to, aby dla nikogo nie zabrakło porcji. Torty firmowe na zamówienie to spersonalizowane wypieki, co podkreśla ich wyjątkowość. Bez względu na to, jaką okazję świętuje firma, wygląd i smak tortu musi być odpowiedni. Bardzo dobrym pomysłem na dekorację tortu firmowego jest nawiązanie estetyką do danej marki. Goście, zaproszeni na przyjęcie, bez wątpienia docenią pomysłowość jego wykonania. Torty firmowe na zamówienie w większości przypadków przybierają tradycyjne kształty, a ich wykończenie stanowią motywy firmowe i logotypy. Zdarzają się także wypieki w nieco bardziej ekstrawaganckich formach, np. torty 3D o kształcie dowolnego przedmiotu, torty z nadrukowanym opłatkiem czy indywidualne projekty dekoracji z masy cukrowej. Podstawą najchętniej wybieranych tortów jest tradycyjne ciasto biszkoptowe. Jeśli chodzi o ich smak, to z reguły pokrywa się ze standardowymi masami tortów urodzinowych czy weselnych. Wybór wnętrza tortu musi współgrać z rodzajem ciasta, smakiem i wykończeniem. Najczęściej zamawiane są klasyczne torty owocowe, przekładane masą z bitej śmietany, wypieki czekoladowe z wiśniami, torty z masą o smaku owoców leśnych lub z wykończeniem z białej czekolady. Wyśmienity smak każdego tortu firmowego może zostać przełamany odpowiednim nasączeniem bazy, do którego wykorzystywane są różne aromaty. Wybierając tort firmowy, można pokusić się również o dodatek odrobiny alkoholu, dzięki któremu uzyskuje się ciekawy efekt smakowy. Aktualnie sporą popularnością cieszą się torty dla firm, składające się małych, bogato zdobionych babeczek lub muffinek, podawanych na dużych tacach. Przy zamówieniu tortu w takiej formie osoba, odpowiedzialna za organizację przyjęcia, ma pewność, że każdy gość spróbuje deseru i nikt nie zostanie pominięty podczas jego dzielenia.

Torty firmowe na zamówienie

Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie tortu firmowego w profesjonalnej cukierni. Wybierając wypieki specjalistów w tej dziedzinie, można mieć pewność, że tort firmowy będzie starannie wykonany, a niejednokrotnie również bezpiecznie dostarczony na miejsce o wyznaczonej porze. Wykwalifikowani cukiernicy posiadają wieloletnie doświadczenie i potrafią wyczarować tort o dowolnym kształcie lub wykonać dekorację, nawiązującą do tego, czym zajmuje się przedsiębiorstwo. Tort firmowy, zamówiony w profesjonalnej cukierni, posiada gwarancję wyjątkowego wyglądu i doskonałego smaku. Tylko wówczas prezentacja firmy będzie udana, a jej pracownicy wraz z zaproszonymi gośćmi będą mogli spokojnie świętować odniesiony sukces. Pyszne torty firmowe i torty na wiele innych okazji zamówisz w piekarni Buczek!