Poznaj zalety diety pudełkowej

Poznaj zalety diety pudełkowej

Dieta pudełkowa pojawiła się na rynku całkiem niedawno i zebrała spore grono zadowolonych konsumentów. Zdrowy catering dostarcza hermetycznie zapakowane dania pod nasze drzwi. Dieta pudełkowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zdrowo żyć i jeść smacznie. Dieta pudełkowa Wrocław wpisuje się w ideę i filozofię zdrowego stylu życia, gdzie ogromne znaczenie ma to, co ląduje na naszym talerzu. Catering dietetyczny pozwala zrzucić nadmierne kilogramy, ale także pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Mądre odżywianie, połączone ze zdrowym trybem życia, odmieni naszą codzienność. Porzucimy niezdrowe nawyki, zyskamy więcej energii i będziemy mieli lepsze samopoczucie. Dieta pudełkowa Wrocław zapewni nam dania stworzone ze składników najwyższej jakości, pozbawionych sztucznych konserwantów i niezdrowych barwników. Catering dietetyczny nie tylko zadba o prawidłową kaloryczność posiłków, ale także eliminuje produkty wysoko przetworzone i niezdrowe.

Catering dietetyczny, czyli smaczna, zdrowa i spersonalizowana dieta pudełkowa

Catering dietetyczny, aby był smaczny, musi zapewnić różnorodność posiłków. Jeśli zdecydujemy się na monotonną dietę pudełkową, szybko stracimy zapał i wrócimy do starych, niezdrowych nawyków. Catering Wrocław zapewnia bogatą gamę produktów, pełną drogocennych wartości odżywczych. Dzięki temu z łatwością dopasujemy dietę do swoich potrzeb. Wybierając menu trzeba brać pod uwagę, jakie mamy preferencje żywieniowe, styl życia i ewentualne zdrowotne obostrzenia. Zanim zdecydujemy się na catering dietetyczny musimy określić swój cel. W zależności od potrzeb może zależeć nam na zrzuceniu zbędnych kilogramów, rozbudowaniu tkanki tłuszczowej lub rozpoczęciu swojej przygody ze zdrowym odżywianiem. Na wybór diety będzie miała wpływ nasza płeć, wzrost, wiek i masa ciała. Ważny będzie także nasz tryb życia. To, czy głównie siedzimy i mało się ruszamy, będzie miało znaczenie podczas wyboru kaloryczności diety.

Wybierz swoją dietę i najlepszy catering dietetyczny

Diety pudełkowe to smaczne i zdrowe posiłki, które dostajemy pod same drzwi. Fit catering dietetyczny we Wrocławiu oferuje diety wegetariańskie, bezglutenowe, a nawet przeznaczone dla osób aktywnych sportowo. Dużą popularnością cieszy się dieta vege połączona z daniami rybnymi. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią warzywne dania, ale dopuszczają w jadłospisie owoce morza i ryby. W takim jadłospisie wykluczone są wszelkie inne gatunki mięsa. Dieta wegetariańska składa się z niezbędnych składników odżywczych zawierających pełnowartościowe białka, nabiał i jaja. Dieta z niskim indeksem gimnicznym jest z kolei odpowiedzią na rosnącą liczbę osób borykających się z insulinoopornością oraz cukrzycą typu II. W tym przypadku zdrowe jedzenie polega na modyfikowaniu diety w taki sposób, aby ograniczać podaż łatwo przyswajalnych węglowodanów. Wszystkie pełnowartościowe posiłki składają się z produktów z Niskiem Indeksem Glikemicznym. Taki catering pudełkowy wpływa pozytywnie na regulację poziomu glukozy we krwi. Jeśli z kolei mamy nietolerancję glutenu, laktozy lub nabiału powinniśmy wybrać dietę Paleo. Podstawą jej jadłospisu są warzywa i owoce, jaja, ryby i mięso. W menu znajdziemy również zdrowe przekąski, takie jak pestki dyni i orzechy. Całkowicie wyeliminowane są z kolei zboża, suche nasiona strączkowe i nabiał.

Jak zamówić dietę pudełkową?

Zamawianie diety pudełkowej z dostawą do domu jest bardzo proste. Po pierwsze musimy wybrać dietę i jej kaloryczność. Następnie określamy długość zamówienia z uwzględnieniem lub eliminacją weekendów. Kiedy wybierzemy dni dostawy przechodzimy do podsumowania. Jeśli wszystko się zgadza możemy złożyć zamówienie. W tym miejscu warto sprawdzić, czy nie są dostępne jakieś kody rabatowe lub zniżki. Po opłaceniu zamówienia pozostaje już tylko czekać na moment, kiedy posiłki trafią pod nasze drzwi.

Pudełkowe jedzenie, czyli niesamowita oszczędność czasu

Dieta pudełkowa jest najlepszym rozwiązaniem dla ludzi żyjących w biegu, którzy nie maja czasu na codzienne przygotowywanie zdrowych posiłków. Choć samo gotowanie jest przyjemne, to wymaga niemałej motywacji. Trzeba zrobić listę potrzebnych składników, i to najlepiej z wyprzedzeniem. Następnie stworzyć menu, iść na zakupy, a po powrocie zająć się gotowaniem. Catering dietetyczny robi to wszystko za nas. Sprawi, że wyrobimy sobie zdrowe nawyki żywieniowe, a w konsekwencji przepełni nas dobre samopoczucie i pozytywna energia. Catering dietetyczny pozwala zaoszczędzić czas, tak cenny w dzisiejszej rzeczywistości. Nie musimy samodzielnie planować jadłospisu, a wręcz korzystamy z wiedzy specjalistów do spraw dietetyki. Kontrolujemy liczbę spożywanych kalorii, a więc łatwiej zrzucamy zbędne kilogramy.

Jak obliczyć kalorie?

Jeśli chcemy obliczyć prawidłową kaloryczność naszej diety pudełkowej możemy skorzystać z kalkulatora, który oferuje catering Wrocław. W pierwszej kolejności musimy określi, jaki jest nasz cel. Do wyboru mamy budowanie masy mięśniowej, odchudzanie lub zdrowe odżywianie. Po drugie określamy naszą aktywność sportową. Następnie wprowadzamy dane na temat wieku, wagi, wzrostu i płci. W ten sposób przeliczymy, jaki wariant kaloryczności będzie dla nas najbardziej odpowiedni.