Wiedźmińskie eliksiry od OSHEE!

Wiedźmińskie eliksiry od OSHEE!

Od pewnego czasu na sklepowych półkach możemy znaleźć zupełnie nowe napoje OSHEE. Fanom Wiedźmina ich nazwy mogą wydać się zaskakująco znajome. Jaskółka, Zamieć, a może Kot? Sprawdź, co kryje się za wiedźmińskimi eliksirami.

Limitowana seria napojów jest efektem współpracy między OSHEE i CD Projekt RED. Pierwsza firma od lat znana jest z napojów witaminowych, izotonicznych i energy-drinków. Z kolei w portfolio CD Projekt RED jest gra Wiedźmin 3: Dziki Gon. Chociaż od premiery minęło już kilka lat, gra w dalszym ciągu zyskuje nowych fanów. Napoje są inspirowane światem i postaciami ze świata Wiedźmina, co docenią z pewnością wszyscy entuzjaści świata fantasy. Magiczne artefakty, napisy, bohaterowie – to coś, wobec czego fani Sapkowskiego nie mogą przejść obojętnie.

Eliksir Wiedźmina nie tylko dla sportowca

OSHEE kojarzy się przede wszystkim z produktami dla sportowców. Napoje izotoniczne są obecne w torbie podczas treningów i w trakcie ważnych rozgrywek. Jednak oferta tego producenta to również szereg propozycji dla osób dbających o zdrowy tryb życia i szukających alternatywy dla suplementów diety. Nowa seria produktów jest ukłonem w kierunku zupełnie nowej grupy odbiorców – fanów literatury fantasy i gier komputerowych. Jeśli do tej pory nie mieliśmy okazji wypróbować napojów tej marki, to może magnetyczne spojrzenie Wiedźmina nas do tego zachęci?

Jakie napoje znajdują się w serii?

Napoje przygotowane przez OSHEE są na tyle różnorodne, że z pewnością każdy z nas wybierze dla siebie coś idealnego. Jeżeli jesteśmy osobami bardzo aktywnymi, często trenujemy lub pracujemy fizycznie, wtedy przyda nam się napój izotoniczny o smaku bzu i agrestu lub pomarańczowym, który nawodni i wyrówna poziom elektrolitów.

Kiedy natomiast jeździmy w nocy samochodem, uczymy się do sesji lub potrzebujemy natychmiastowego zastrzyku energii, aby dokończyć ważny projekt, to spójrzmy na trzy energy-drinki: Jaskółka, Kot i Zamieć. Dobrą propozycją będzie także energy water o smaku granatu z kofeiną i witaminami.

Znajdzie się coś dla nas także wtedy, gdy jesteśmy osobami prowadzącymi raczej spokojny tryb życia. Sięgnijmy po vitamin water o smaku czarnego bzu i agrestu. Będzie to smaczna alternatywa dla niezdrowych napojów kolorowych i gazowanych. Wszystkie produkty są dostępne na stronie https://osheeshop.eu/wiedzmin,188,0.html.

Dlaczego warto sięgnąć po eliksiry?

Przede wszystkim możemy na moment przenieść się do uwielbianego przez nas świata fantasy. Na opakowaniach można zobaczyć podobizny Eredina, Geralta, Yennefer, czy Ciri. Nie zabrakło też symbolu Szkoły Wilka. Jest to szczególnie kuszące, kiedy mamy sentyment do książki i gry. Jednak po napoje z tej serii warto sięgnąć nie tylko przez wzgląd na atrakcyjny wygląd butelki. Tym samym mogą uzupełniać dzienne zapotrzebowanie na poszczególne składniki. W zależności od tego, po który wiedźmiński napój sięgniemy, możemy liczyć na szybszą regenerację organizmu albo zastrzyk energii.